Witamy na naszej stronie internetowej

Witamy w serwisie poświęconym działalności Zakładu Ogrodniczego Państwa ŁOBANOWSKICH. W ofercie posiadamy wiele  bardzo ciekawych roślin dla miłośników ogrodów.

Nasza specjalizacja to kwiaty balkonowe i rabatowe. Co roku stale poszerzamy ofertę asortymentową w zależności od zainteresowania naszych Klientów. Oprócz popularnych i cenionych pelargonii, surfinii, petunii czy aksamitek, posiadamy w ofercie bardzo szeroki wybór roślin rzadziej spotykanych na naszych balkonach.

Oferujemy fachowe doradztwo, poparte kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i wiedzą ogrodniczą zdobyta przez cztery pokolenia. Oprócz klientów indywidualnych obsługujemy także firmy, doradzamy w doborze roślin odpowiednich do miejsca i warunków, w ktorych będą pielęgnowane. Nasze rośliny cieszą się uznaniem tysięcy stałych Klientów, którzy co roku wracają doceniając jakość naszych roślin i fachowe doradztwo. Oferowane przez nasz kwiaty zdobią najlepsze restauracje w Łodzi, między innymi na ulicy Piotrkowskiej oraz w Manufakturze, a także balkon Prezydenta Miasta Łodzi.

Nasz punkt sprzedaży, mieszczący się w Łodzi przy ul. Okólnej 178 kusi bogactwem kompozycji kwiatowych, cieszy oczy mnogością barw i niespotykanych gatunków roślin. Przykładamy szczególną wagę do właściwej ekspozycji roślin, aby Klienci mieli możliwość dokonania właściwego wyboru. Serdecznie zapraszamy.
 

Elżbieta i Janusz Łobanowscy

Czytaj więcej

Aktualności

Obrazek

Witaj wiosno 2023

Zapraszamy do Łagiewnik na zakupy kwiatów balkonowych i rabatowych oraz bylin i krzewów. Na sezon 2023 przygotowaliśmy wiele nowości, w tym Supertunie z serii Vista, pelargonie Calliope. W miesiącach kwiecień-czerwiec pracujemy 7 dni w tygodniu! Więcej...


Newsletter

Porady ogrodnicze i najlepsze oferty wprost na e-mail! Zapisz się na bezpłatny biuletyn. Twój adres e-mail: